Zakopiański Serwis Turystyczny

notes (0)
    
Strona główna » Atrakcje w mieście » Parki i centra rozrywki Zakopane » Park Linowy Adventure Park Gubałówka
Rekreacja w Zakopanem
Atrakcje w Zakopanem
 

Co warto zobaczyć?

 
 

Polecany nocleg

 
 

Warto zobaczyć

 
 

Newsletter

Przystąp do naszego newslettera - otrzymuj świeże informacje z Zakopanego
E-mail
 
 

Park Linowy Adventure Park Gubałówka

kategoria
Parki i centra rozrywki,
 
Park Linowy Adventure Park Gubałówka
Zobacz galerię zdjęć
 

Park Przygody Adventure Park znajduje się na szczycie Gubałówki, niedaleko górnej stacji kolejki krzesełkowej Szymoszkowa. Jest to dużych rozmiarów park linowy składający się z wysokościowego systemu platform oraz przeszkód linowych, które zostały zainstalowane na drzewach, na wysokości od 6 do 8 metrów nad ziemią. Cały park zaprojektowany jest w taki sposób, by każdy mógł się tutaj bawić z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Jest to miejsce wspaniałe zarówno dla dzieci jak i dorosłych, ponieważ park stworzony jest tak, aby absolutnie każdy znalazł tutaj coś dla siebie.

Goście parku są bezwzględnie wyposażeni w profesjonalny sprzęt do asekuracji taki jak uprzęże, lonże, karabinki, rolkę i oczywiście kask na głowę. Ponadto przed rozpoczęciem zabawy wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzają krótkie szkolenie dotyczące posługiwania się sprzętem asekuracyjnym. Pierwszym krokiem do dobrej zabawy są niższe stacje treningowe. Po ich przejściu można udać się na wycieczkę nad ziemią po właściwej części parku linowego.

Park Linowy Adventure Park oferuje takie atrakcje jak:

  • Tyrolka XXL czyli jedna z najnowszych inwestycji w parku (dane na rok 2012). Jest to fantastyczny 350-metrowy zjazd na linie. Na trasie znajdują się 3 pośrednie platformy. Podczas zjazdu możemy podziwiać przepiękne widoki na Tatry i Giewont. Jest to atrakcja przewidziana dla każdego, kto ma ochotę na potężną dawkę adrenaliny.
  • Skok z wieży jest kolejną bardzo ciekawą atrakcją oferowaną przez park. Jest to skok ze spadochronem, który z całą pewnością wywoła w nas wiele niesamowitych wrażeń. Wszystko oczywiście odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora.
  • Trasa linowa duża obejmująca system platform oraz przeszkód linowych na wysokości 6-8 metrów nad ziemią, a w tym 3 zjazdy: tarzan, pętla i 50-metrowy zjazd tyrolski.
  • Ścianka wspinaczkowa mająca 14 metrów wysokości.

Za pobyt w Parku Linowym Adventure zapłacimy 30 zł za bilet normalny lub 25 zł za bilet ulgowy. Jeśli chcemy przejść przez wszystkie przeszkody z profesjonalnym instruktorem zapłacimy 60 zł za bilet normalny i 55 za bilet ulgowy. Za wstęp do Parku linowego Junior zapłacimy kolejno 25 zł lub 20 zł.

komentarze
 
W pobliżu
 
 
 
 
Na weekend
Konferencje, szkolenia
Imprezy integracyjne
Dla aktywnych
Z rodziną
więcej »
 

Pogoda w Zakopanem

temp.
0 °C
deszcz 0.0 cm
śnieg 0.0 cm
wiatr 0 km/h
  szczegóły »
 
 

Statystyki


gości obecnie: 4
gości dzisiaj: 160
razem odsłon: 5127376
od dnia: 2012-10-11
czas generowania: 0.41
 
 

Zobacz także


 
Przyjaciele
© 2007-2021 MalowniczeZakopane.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakopane - stolica Tatr - noclegi, hotele, apartamenty, pensjonaty...
Hotelisko.pl